O nás

Bc. Beáta Machalíková

právny asistent


Prečo som sa rozhodla pre právo

Právo som si vybrala ku koncu strednej školy, kde ma zaujalo na predmete „Základy práva“ v maturitnom ročníku. Prišlo mi veľmi zaujímavé, komplexné a práve na týchto hodinách som zistila, že sa mu chcem v budúcnosti venovať.

Taktiež som vždy mala v sebe od malička vnútorné smerovanie k spravodlivosti a dodržiavaniu pravidiel.

Čomu sa venujem...

Na pozícii právneho asistenta pôsobím od apríla 2021. V kancelárii zabezpečujem administratívne úlohy a pomáham s menšími advokátskymi či správcovskými úlohami. Najbližšia mi je oblasť rodinného práva a konkurzného práva.

Vo voľnom čase rada čítam, chodím na prechádzky a trávim čas so svojou rodinou a priateľmi.

Niečo málo o mne..:)

Môj najobľúbenejší citát je od rímskeho básnika Horatia: „Carpe diem.“ Toto príslovie, ktoré v preklade znamená „Užívaj dňa“ je pre mňa motiváciou využiť každý deň naplno a čo najlepšie, myslieť pozitívne a nikdy nezabudnúť obdarovať druhého úsmevom. :)

Vzdelanie

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave 2021 – súčasnosť

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave 2018 – 2021 (titul „Bakalár práv“)

Bc. Beáta Machalíková

Sme dynamický, pracovitý a kompetentný tím advokátov a právnikov, ktorí vám ochotne pomôžu vyriešiť Vašu situáciu.

Prečo sme si vybrali názov 4JUSTICE a čo vlastne znamená

4JUSTICE – (čítaj [for džastis]) pri výbere názvu našej advokátskej kancelárie sme sa trošku pohrali s anglickou číslovkou 4 a jej výslovnosťou v anglickom jazyku – for – čo znamená „pre“. Názov sa tak dá do slovenčiny preložiť ako „pre spravodlivosť“. A práve to je úlohou našej advokátskej kancelárie – zabezpečovať spravodlivosť.