O nás

Mgr. Karolína Kráľovičová

Marketing Manager, HR Manager


Prečo som sa rozhodla pre právo

V právnej oblasti som pracovala už od strednej školy. Hoci som sa právu ako takému nerozhodla venovať, je mi táto oblasť blízka a rada našej kancelárii pomáham riadiť ostatné firemné oblasti.

Čomu sa venujem...

Riadim marketingové oddelenie 4justice, čiže vytváram marketingové plány a riadim všetky marketingové aktivity, aby ste sa o našej spoločnosti dozvedeli aj vy. :)

Taktiež mám na starosti výber tých správnych ľudí, ktorí obohatia náš tím a skvalitnia a umožnia dodávanie našich služieb.

Okrem toho tiež sledujem dôležité štatistiky firmy a dohliadam na to, aby pracovné prostredie v našej kancelárii bolo vždy efektívne, produktívne a pozitívne.

Niečo málo o mne..:)

Môj najobľúbenejší citát je: „Don’t be a little b….. Champions dominate!“ Grant Cardone („Nebuď padavka. Šampióni dominujú!“)

Tento citát mám najradšej, pretože ma vždy dokáže poriadne nakopnúť. Núti ma nezaháľať a pripomína mi, že iba tvrdou prácou dosiahnem úspech.

Vo svojom voľnom čase prekladám knižky, maľujem, chodím na prechádzky a fotím svoje dve mačky. :)

Vzdelanie

2011 – 2016 Ekonomická univerzita v Bratislave – Fakulta aplikovaných jazykov

Mgr. Karolína Kráľovičová

Sme dynamický, pracovitý a kompetentný tím advokátov a právnikov, ktorí vám ochotne pomôžu vyriešiť Vašu situáciu.

Prečo sme si vybrali názov 4JUSTICE a čo vlastne znamená

4JUSTICE – (čítaj [for džastis]) pri výbere názvu našej advokátskej kancelárie sme sa trošku pohrali s anglickou číslovkou 4 a jej výslovnosťou v anglickom jazyku – for – čo znamená „pre“. Názov sa tak dá do slovenčiny preložiť ako „pre spravodlivosť“. A práve to je úlohou našej advokátskej kancelárie – zabezpečovať spravodlivosť.