O nás

Bc. Patrícia Šuliaková

Právny asistent


Prečo som sa rozhodla pre právo

Už od malička som sa s kamarátkami hrala na právničky, predstavovali sme si, že sme na súde a obhajujeme svojich klientov. :) Na strednej škole som sa rozhodla rozšíriť si svoje obzory v oblasti práva štúdiom na vysokej škole, a následne aj prácou v našej advokátskej kancelárií.

Mám rada spravodlivosť a budem veľmi rada, ak svojou prácou prispejem k jej dodržiavaniu. :)

Čomu sa venujem...

Moja pozícia právneho asistenta spočíva v plnení úloh, ktoré mi pridelia pani advokátky. Ide o širokú škálu zadaní, prostredníctvom ktorých získavam potrebnú prax a rozširujem si svoje vedomosti.

Konkrétne sa venujem príprave rôznorodých zmlúv, výziev, práci s registrami a obchodným vestníkom, či komunikácií s orgánmi štátnej správy.

Niečo málo o mne..:)

Vo svojom voľnom čase sa aktívne venujem cvičeniu, svojej rodine, priateľom a samozrejme mojej milovanej mačke. :)

Vzdelanie

2020 – 2023 Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta + Ekonomická univerzita v Bratislave, Národohospodárska fakulta, spojený odbor Ekonómia a právo

Bc. Patrícia Šuliaková

Sme dynamický, pracovitý a kompetentný tím advokátov a právnikov, ktorí vám ochotne pomôžu vyriešiť Vašu situáciu.

Prečo sme si vybrali názov 4JUSTICE a čo vlastne znamená

4JUSTICE – (čítaj [for džastis]) pri výbere názvu našej advokátskej kancelárie sme sa trošku pohrali s anglickou číslovkou 4 a jej výslovnosťou v anglickom jazyku – for – čo znamená „pre“. Názov sa tak dá do slovenčiny preložiť ako „pre spravodlivosť“. A práve to je úlohou našej advokátskej kancelárie – zabezpečovať spravodlivosť.